Twoja przegl±darka nie ma wgranego pluginu Flash!

O FIRMIE ROTRANS

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku transportu międzynarodowego. Stawiamy na wiarygodność, zaufanie i długookresową współpracę.
Zapraszamy do kontaktu!

STABILNA EKSPANSJA

Dynamiczny ale jednocześnie stabilny rozwój firmy
to zasługa wielu czynników.

Na naszą uznawaną markę pracuje kompetentny zespół, nowoczesna flota transportowa, precyzyjne systemy obsługi ruchu i nacisk na bezpieczeństwo.

Wierzymy, że każdy z tych obszarów jest bardzo ważny
i tylko konsekwentne pilnowanie wysokiego poziomu
w każdym z nich jest gwarancją długookresowego zadowolenia naszych kontrahentów.

TRADYCJA OD 1992 R.

Nasza firma powstała w 1992r. specjalizując się zakresie wysokiej jakości transportu i spedycji miedzynarodowej.
Od 1993r. należy do Zrzeszenia Międzynarodowych przewoźników Drogowych.

Dzieki doświadczeniu jakie zdobywaliśmy na przestrzeni lat, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku firm transportowych. Dynamiczny rozwój firmy to zasługa punktualności i rzetelności naszej firmy. Na naszą markę pracuje kompetentny zespół, nowoczesna flota transportowa i systemy obsługi ruchu.

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty łącznie z ubezpieczeniem ładunków na sumę 300 000 usd i ubezpieczeniem kabotażowym na terenie Niemiec do 1.000.000 Euro.

PUNKTUALNOŚĆ

Wprowadziliśmy nowoczesny system kontroli położenia pojazdów, dzięki któremu znamy z dokładnością do kilkunastu metrów lokalizację samochodu. Jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie zareagować tak, aby ładunek dotarł we właściwym czasie do celu.

WIARYGODNOŚĆ

Stawiamy na długookresową współpracę, dlatego priorytetem jest to, aby nasza firma była zawsze postrzegana jako firma wiarygodna i rzetelna.
Dzięki temu zdobyliśmy już zaufanie wielu dużych firm.

Przyjęliśmy założenie, aby od początku budować zespół wyszkolonych, kompetentnych pracowników, który profesjonalnie zajmie się Państwa zleceniami.